Скільки маси лимонної кислоти й води треба взяти щоб отримати 200 г 15%​


Ответы на вопрос

Отвечает Кун Саша.

Ответ:

m лимонной кислоты = 200 * 0,15 = 30 г

m воды = 200 -30 = 170 г