Для приготування розчину масою 250 г, у якому масова частка натрій хлориду становить 3,5%,

необхідно взяти

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 250 г

W(в-ва) = 3,5 %

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 250 * 3,5 / 100% =8,75 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 250 - 8,75 =241,25 г

Отвечает Паніна Софія.

Розв'язок на фото внизу.

Відповідь: для приготування розчину натрій хлориду необхідно взяти 241,25 г (241,25 мл) води та 8,75 г натрій хлориду