7. Встановіть відповідність між реагентами і продуктами реакції? A Li2O+ H20- 1 Ca(OH)2 Б

CO2+H20- 2 LiOH B SO3+H20- 3H2CO3 гCaO+ H20- 4 LiOH+H21 SHAsa,

Ответы на вопрос

Отвечает Гордеева Юля.

Ответ:

А) 2

Б) 3

В) 4

Г) 1

Объяснение:

Li2O+ H20=LiOH

CO2+H20=H2CO3

SO3+H20=H2SO4

CaO+ H20=Ca(OH)2