памагите Зробіть необхідні обчислення для приготування розчину масою 400 г, у якому масова частка

натрій хлориду становить 2,5%.

Ответы на вопрос

Отвечает Егиазарян Арсен.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 400 г

W(в-ва) = 2,5%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 400 * 2,5 / 100% = 10 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 400 - 10 = 390 г