!!!Нужно очень срочно!!!! На алюміній гідроксид подіяли 39,6 г сульфатної кислоти. Яка маса солі

утворилась?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кустугульдин Тимур.

Ответ:46г

Объяснение:

Дано:

m(H2SO4)=39,6г

Найти:  

m(AI2(SO4)3)-?

Решение:

M(H2SO4)=98г/моль

M(AI2(SO4)3)=342г/моль

39,6г                                     хг

3H2SO4+2AI(OH)3=AI2(SO4)3+ 6H2O

3 моль                       1 моль

  n= m/M       n (H2SO4)= 39,6г/98  г/моль=0,4 моль

 n(AI2(SO4)3  )=1/3n(H2SO4 )=1/3*0,4 моль=0,13 моль

m( AI2(SO4)3)=n(AI2(SO4)3 )*M(AI2(SO4)3 )=0,13 моль* 342 г/моль=46г

Ответ:46г