Виготовте 42г розчину з масовою часткою натрій хлориду 12%.


Ответы на вопрос

Отвечает Мулюкин Ваня.

m(хлорида натрия) =42*12:100%=5.04 г, m(H2O) =42-5.04=36.96 г