Ферум(|||) оксид масою 16 г розчинили в сульфатній кислоті. Визначте масу утвореного ферум (|||)

сульфату помогите пожалуйста!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Стасюк Илья.

Ответ:

40 г

Объяснение:

Fe2O3+3H2SO4=Fe2(SO4)3+3H2O

n(кількість речовини)

n(Fe2O3)=m/M=16/160=0,1 моль

n(Fe2(SO4)3)=0,1•1/1=0,1 моль

m(Fe2(SO4)3)=M•n=0,1•400=40 г