9. Обчисліть відносну молекулярну масу та масові частки елементів у сполуці, що має формулу B2O3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Муратова Аяна.

W(елем)=n(Ar(елем)*100/Mr(в-ва)

Ar(B)=11

Mr(B2О3)=22+48=70

W(B) =2*11*100/70=31,43%

W(O)=100-31,43= 68,57%

Ответ: 31,43% ; 68,57%.