Складіть рівняння хімічних реакцій: 1) сульфітна кислота+натрия хлорид 2) барій оксид + вода3)

калій гідроксид + магній нітрат4) алюміній + натрій султфатПомогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Владислав.

Ответ:

Объяснение:

1) H2SO3 + 2NaCl = Na2SO3 + 2HCl

2) BaO+H2O = Ba(OH)2

3) 2KOH + Mg(NO3)2 = Mg(OH)2↓+2KNO3

4) 2Al + 3Na2SO4 = Al2(SO4)3 + 6Na