Тум нітрату? 2. Напишіть рівняння реакцій за схемою:C➡️ CO2➡️ H2CO3➡️ K2CO3➡️ CO2.Укажіть типи

реакцій.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сикалюк Ольга.

Ответ:

C + O2 = CO2 реакція сполучення

CO2 + H2O = H2CO3 реакція сполучення

H2CO3 + 2KOH = K2CO3 + 2H2O реакція обміну

K2CO3 = K2O + CO2 реакція розкладу