ПЖ СРОЧНО Закінчить рівняння реакцій та розставте кофіціенти та назвіть речовини продукти

реакції. C6 H12 O6+ O2> СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Ответ:

C6H12 + O2 = CO2 + H2O Диоксид углерода

Объяснение:

C6H12 + O2 = CO2 + H2O Диоксид углерода