Знайди масу кисню, яка утворилися при електролізі 792 г води.


Ответы на вопрос

Отвечает Ваулина Катя.

Ответ:

492,8 л

Объяснение:

2Н2О=2Н2+О2

М (Н2О) =18г/моль

792/18=44моль

По уравнению - кислорода вдвое меньше, т. е. 44/2=22 моль

V(O2) = n*Vм = 22 моль*22,4 л/моль = 492,8 л кислорода образуется

2Н2О=2Н2 + О2

М (Н2О) =18г / моль

792/18=44моль

За рівнянням-кисню вдвічі менше, тобто 44/2=22 моль

V (O2) = n * Vм = 22 моль*22,4 л/моль = 492,8 л кисню утворюється