Знайти масу води в розчині, якщо маса розчину 180 г, а масова частка цукру в ньому 10%​


Ответы на вопрос

Отвечает Нафеев Сейдамет.

Ответ:

Дано:

m(розч)-180г

w(цукру)-10%

----------------------------------------

Знайти:

m(H2O)-?

----------------------------------------

Розв'язок:

1)m(цукру)-180×10/100=18г

2)m(H2O)=180-18=162г

------------------------------------------

Відповідь:маса H2O = 162г.