Обчисліть масову частку солі(%) у розчині, що містить 20 г солі та 220 мл води​


Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Даша.

Дано:

m(розч)-220мл=220г

m(р.р)-20г

----------------------------------

Знайти:

w(солі)-?

----------------------------------

Розв'язок:

1)220+20=240г

2)20/240×100%=8,3%

Відповідь:8,3%