Змішали 55 грамів води та 15 грамів цукру. Визначте масову частку цукру в отриманому розчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Митасов Васёк.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(води)=55 г

m(цукру)=15 г

-------------------

ω(цукру) -?

Розв*язок:

Визначаємо масу розчину:

m(р-ну) = m(води)+ m(цукру) = 55г+ 15г=70 г

Визначаємо масову частку цукру в розчині:

ω(цукру) =m(цукру) / m(р-ну) = 15г/70г=0,214, або 0,214×100%=21,4%

Відповідь: масова частка цукру в отриманому розчині становить 21,4% (або 0,214).