3 5. Допишіть рівняння реакцій:CaCO3 + HCIAgNO3 + HCIK2SO4 + Ba(OH)2Зазначте, до якого типу

відносяться ці реакції. Назвіть отриманіоснови.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Дима.

Ответ:

CaCO3+HCl=CaCl2+H2O+CO2 (нейтрользация)

AgNO3+HCl=AgCl+HNO3(нейтрользация)

K2SO4+Ba(OH) 2=BaSO4+2KOH(окисления)