8. Яку масу солі і води треба взяти для приготування розчину масою 300r з масовою часткою солі

5%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Filippova Arina.

Ответ:

15 г солі, 285 г Н2О

Объяснение:

m(солі) = 300 × 0,05 = 15 г

m(H2O) =300 - 15 = 285 г