3.Обчисліть відносну молекулярну масу речовин Mr(Co2)=Mr(BaSo)​


Ответы на вопрос

Отвечает Галкина Эвелина.

Ответ:

Объяснение:

Mr(CO2) = 12 + 16*2 = 44

Mr(BaSO4) = 137 + 32+ 16*4 =233