Обчисліть масу калцій оксиду що утворився при згоранні кальцію масою 8г в кисні массою 2.4г


Ответы на вопрос

Отвечает Бурлакова Анна.

Ответ:

8.4гр.

Объяснение:

2Ca + O2 = 2CaO

n(Ca) = 8/80 = 0.1 моль

n(O2) = 2.4/32 = 0,075 моль

Тобто, для р-ції потрібно 0.075 моль О2 і 0.15 моль Са

Отже вийде 0.15 моль СаО

m(CaO) = 0.15×56 = 8.4гр.