Обчислити масу алюміній хлориду і об'єм водню, що утворяться в результаті взаємодії хлоридної

кислоти з алюмінієм масою 2,8г​

Ответы на вопрос

Отвечает Сулейманова Мадина.

Ответ:

Объяснение:

  2,8 г                                      Х г                 Х л

  2Al      +       6HCl     =       2AlCl3     +      3H2

n=2 моль                          n=2 моль              n=3 моль

М=27 г/моль                   М=133,5 г/моль     Vm=22,4 л/моль

m=54 г                            m=267 г                  V = 67,2 л

2,8 г  Al   -   Х г   AlCl3

54 г  Al    -  267 г  AlCl3

m(AlCl3) = 2,8 * 267 / 54 =14 г

2,8 г  Al   -   Х л   Н2

54 г  Al    -  67,2 л  Н2

V(H2) = 2,8 * 67,2 / 54 =3,5 л