Для засолювання огірків приготували 1000 г 6%-го розчину кухонної солі (NaCl). Які маси солі та

води витратили дляприготування цього розчину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Диана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну)=1000 г

ω(NaCl)=6%

------------------------

m(NaCl) -?

m(H2O)-?

Розв*язок:

Обчислюємо масу кухонної солі в розчині:

m(NaCl)=(ω(NaCl)×m(р-ну)) / 100% =(6%×1000г) / 100% = 60 г

Обчислюємо масу води:

m(H2O) = m(р-ну) - m(NaCl)= 1000г - 60г=940 г

Відповідь: для приготування розчину 1000 г необхідно 60 г кухонної солі та 940 г води.