Яку масу буде мати речовина CuO, якщо вона містить 3,2 г міді ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Семиглазов Илья.

Ответ:

Объяснение:

n(Cu)=m(Cu)÷M(Cu)=3.2÷64=0.05моль

n(Cu)=n(CuO)=0.05моль

m(Cu)=n(CuO)×M(Cu)=0.05×80=4г.