Яку масу осаду Fe(OH)3 можна отримати за реакцією: FeCl3 + NaOHNaCl+Fe(OH)3,якщо змішали по 1

моль реагентів (зауважте, що це рівна кількість речовини, алене рівна маса реагентів).​

Ответы на вопрос

Отвечает Деньга Дэн.

Ответ: 35,67 г

Дано:

n(Fe(OH)3)= 1 моль

n(NaOH) = 1 моль

m(Fe(OH)3)-?

Объяснение:

M(Fe(OH)3) = 107 г/моль

Складаємо РХР:

FeCl3 + 3NaOH = Fe(OH)3 + 3NaCl

З РХР бачимо, що n(Fe(OH)3):n(NaOH) = 1:3, за умов задачи n(Fe(OH)3):n(NaOH) = 1:1, тобто ферум(ІІІ) гідроксид взят в надлишку, рахунок ведемо по натрій гідроксиду n(Fe(OH)3) = ¹/₃n(NaOH)       n(Fe(OH)3 = ¹/₃*1 моль = ¹/₃ моль

m(Fe(OH)₃) = n(Fe(OH)₃)*M(Fe(OH)₃) = ¹/₃ моль*107 г/моль = 35,67 г

Відповідь: 35,67 г