Для вирощування кристалів приготували розчин об'ємом 875 мл, у якому міститься сіль магній сульфат

масою 150 г. Обчисліть масову частку (%) магній сульфату, якщо густина розчину 1,06 г/мл

Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Викуля.

Ответ:

w(MgSO4)=16.1725 %

Объяснение:

Дано:

V(раствора)=875 мл

p(раствора)=1.06 г/мл

m(MgSO4)=150 г

Найти

w(MgSO4)-?

Решение

Для начала найдём массу раствора сульфата магния:

p*V=m

m(раствора MgSO4)=875*1.06=927.5 г

w(MgSO4)=m(MgSO4)/m(раствора MgSO4)

w(MgSO4)=0.161725 м.д.=16.1725 %