обчисліть об'єм вуглекислого газу (н.у.) та масу води які утворюють під час згорання метану обємом

40 м³​

Ответы на вопрос

Отвечает Шишко Влад.

Ответ:

дано

V(CH4) = 40 m3

----------------

V(CO2) - ?

m(H2O) - ?

CH4+2O2-->CO2+2H2O

V(CH4) /  n(CH4)  = V(CO2) / n(CO2)

v(CH4) = V(CO2) =  40 m3

M(H2O) =  18 kg / kmol

Vm = 22,4 m3 / kmol

40 / 22,4 = X (H2O) / 2*18

m(H2O) = 40*2*18 / 22.4 = 64.3 kg

ответ 64.3 кг, 40 м3

Объяснение: