Здійсніть перетворення вказати тип реакцій S-SO2-Na2SO3-BaSO3-SO2​


Ответы на вопрос

Отвечает Дунец Лиза.

Ответ:

  1. S + O2 = SO2
  2. Na2O + SO2 = Na2SO3
  3. Na2SO3 + Ba(OH)2 = 2NaOH + BaSO3
  4. BaSO3 + 2HCl = BaCl2 + SO2 + H2O