Обчислити масу води яку було взято для добування розчину солі масою 150г з масовою часткою 15%


Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Илья.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 150 г

W(в-ва) = 15%

Найти

m(р-ля)

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100%

m(в-ва) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 15*150 / 100% =22,5 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 150 - 22,5 =127,5 г