4. Знайдіть у Періодичній системі принаймні три приклади хімічних еле- ментів, що доводять

установлені Деберейнером закономірності у від- носних атомних масах елементів. Як ви вважаєте срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Жданович Никита.

Ответ:

1) Li, Be, B, закономірність Ar(Be)=(Ar(Li)+Ar(B)):2=(7+11):2=9

2) Be, Mg, Ca, закономірність Ar(Mg)=(Ar(Be)+Ar(Ca)):2=(9+40):2=24

3) C, N, O, закономірність Ar(N)=(Ar(C)+Ar(O)):2=(12+16):2=14

4) N, O, F, закономірність Ar(O)=(Ar(N)+Ar(F)):2=(14+19):2=16