Розрахувати масу розчину з масовою часткою 25% та масою солі 250г​


Ответы на вопрос

Отвечает Бородкин Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано

W(в-ва) = 25%

m(в-ва) = 250 г

Найти

m(р-ра)

m(р-ра) = m(в-ва) *100% / W(в-ва) = 250 *100 / 25 =1000 г