1)у скільки разів атом купруму важчий за атом сульфуру 2) у скільки разів атом карбону легший за

атом сульфуру 3) у скільки разів атом літію легший за атом нітрогену

Ответы на вопрос

Отвечает Крылов Александр.

Відповідь:

атом купруму важчий за атом сульфуру = 64/32= у 2 рази

атом карбону легший за атом сульфуру  32/12=у 2,7 рази

атом літію легший за атом нітрогену    =14/7=у 2 рази

Пояснення: