визначте формулу речовини якщо масова частка карбону 85,71 % . гідрогену 14,29% а відносна густина

даної сполуки за воднем дорівнює 28 . найти формулу​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Аня.

Ответ:

Объяснение:

С:H=85.7/12*100:14.29/1*100=7.14:14.29=1:2

простейшая формула СН2 и его М=12+1*2=14г/моль

M(CxHy)=2*D(H2)=2*28=56г/моль

56/14=4 коэффициент

С4Н8 Молекулярная масса М=12*4+1*8=48+8=56г/моль

CH2=CH-CH2-CH3 (бутен-1)

CH3-CН=CН-CH3 (бутен-2)

CH2=C(CH3)-CH3 (метилпропен)

а также циклобутан и метилциклопропан