розчинність натрію хлориду у воді при звичайній температурі 20С складає 31,6 г в 100 г води.

розрахуйте вміст солі в 25г насиченого розчину натрію хлориду ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ивакина Вера.

Ответ:

Масса хлорида натрия в 25 г насыщенного раствора равна 6 г

Объяснение:

s=31.6/100=0.316 г на 100 г растворителя

w(NaCl)=s/(s+1)=0.24 м.д.

m(NaCl)=m(раствора)*w(NaCl)=0.24*25=6 г