до розчину масою 50г з масовою часткою солі 0,3 долили розчин масою 50 г з масовою часткою 0,4. Яка

масова частка новоутвореного розчину

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Александра.

Дано:

--------------------------------

m(розч)-50г

w(сіль)-0,3

m(розч)2-50г

w(2)-0,4

--------------------------------

Знайти:

w-?

---------------------------------

1)50×0,3=15г

2)50×0,4=20г

3)50+50=100г

4)15+20=35г

5)35/100×100%=35%/0,35

Отвечает Левковский Вадим.

Ответ:

0,35

Объяснение:

см на фото