До 300 г гідроксиду кальціюCa(OH)2 з масовою часткою 20% долили води 200 г .Яка масова частка лугу

в утвореному розчині? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Кирилл.

Відповідь:

m(Ca(OH)2)=300*20/100=60г

m2(розчину)=300+200=500г

w=60*100/500=12%

Пояснення: