До 140г, 20% розчину додали 20 г солі


Ответы на вопрос

Отвечает Арзамазов Максим.

Ответ:

30 %.

Объяснение:

m(p) = 140 г + 20 г = 160 г

m(соли) = 0,2 · 140 г + 20 г = 48 г

ω(соли) = 48 г · 100 % / 160 г = 30 %.

Отвечает Парамонов Тёма.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁(р-ну)=140г

ω₁(солі)=20%

m(солі)=20г

---------------------

ω₂(солі)-?

Розв'язання  

1. Обчислимо масу солі у початковому розчині:  

m₁(солі) = (140г×20%) / 100%=28г    

2. Обчислимо масу утвореного розчину:  

m₂(р-ну) = 140г + 28г= 168 г

3. Обчислимо масу солі в утвореному розчині:  

m₂ (солі) = 28г + 20г= 48 г  

4. Обчислимо масову частку кухонної солі в новому розчині:

ω₂(солі)  = (48г/168г)×100 % =28,57%

Відповіль: ω₂(солі)  = 28,57%