Унаслідок взаємодії азоту з воднем об’ємом 9 м3 отримали амоніак об’ємом 5 м3. Обчисліть

відносний вихід амоніаку.

Ответы на вопрос

Отвечает Лыкова Настя.

Ответ:

Объяснение:

N2 + 3H2 = 2NH3

         9                   x

        3*22.4-------2*22.4

х это объем теоретический

х=(9*2*22,4)/3*22,4=6м3

η=Vпракт/Vтеор * 100%=5/6 * 100%= 83,33%