3. Елемент, вищий оксид якого має формулу Е²0⁷, утворює з Гідрогеном газоподібну сполуку НЕ, масова

частка Гідрогену в якій становить 2,74%. Визначте, що це за елемент. У відповіді вкажіть його символ (з великої літери, англійська клавіатура)​

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Ваня.

Ответ:

Объяснение:

Cl - хлор

Cl₂O₇ - высший оксид

HCl - газообразное соединение

как искал ?

Ar(H) = 1 (2,74% )

Ar(E) = ? (100-2,74=97,26% )

Ar(E) = 1*97,26/2,74=₎35,49 - см в таблицу Дмитрия Ивановича

Е = Cl - это ответ