Скільки треба взяти води для того, щоб розчиненням 40 г солі одержати розчин з масовою часткою 8%?

Потрібно дуже терміново​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочнева Оксана.

Ответ:

460 г

Объяснение:

Переведем проценты в доли единицы:

Масова частка=масса солі/массу розчину

w(солі )=m(солі )/m розчину

m розчину=m(солі )+m(H2O)

w(солі )=m(солі )/(m(солі )+m(H2O))

Пусть m(H2O)=х г.

8%=0,08

Подставим данные задачи:

40/(40+х)=0,08

Решаем уравнение: 0,08(х+40)=40

0,08х+3,2=40

0,08х=40-3,2

0,08х=36,8

х=36,8/0,08=460.