Обчисліть кількість атомів гідрогену й атомів оксигену в 1 мг води​ .


Ответы на вопрос

Отвечает Бринчак Юля.

Ответ:

1mg=0.001 g M (H20)=18g/mol n (H20)=0,001/18=5,5*10-5mol N(H20)=6,02*1023*5,5*10-5=33,11*1018mol-1 -1 N (O)=33.11*1018mol-1 -1 N(H)=33,11*1018*2=66,22*1018mol-1