1. Обчисліть відносні молекулярні маси: Fe(OH)3, H3PO4, Cu(NO3)2​


Ответы на вопрос

Отвечает Винской Алексей.

Ответ:

Mr(H³PO⁴)=3+31+64=98

Mr(Ca(NO³) ²)=40+14×2+48×2=164