через розчин калій гідрооксиду,що містить 0,3 моль розчиненної речовини,пропустили карбон 4 оксид

до повної нейтралізації. який об'єм вуглекислого газу витратиться? яка маса утворенної солі​

Ответы на вопрос

Отвечает Вороненкова Аня.

Ответ:

Объяснение:

   0,3 моль             Х л                    Х г

  2KOH        +        CO2     =        K2CO3      +      H2O

n=2 моль              n=1 моль            n=1 моль

                       Vm=22,4 л/моль    М=138 г/моль

                       V=22,4 л                 m=138 г

0,3 моль  КОН   -   Х л  СО2

  2 моль КОН    -  22,4 л  СО2

V(CO2) = 0,3 * 22,4 / 2 = 3,36 л

0,3 моль  КОН   -   Х г  К2СО3

  2 моль  КОН   -   138 г  К2СО3

m(K2CO3) = 0,3 * 138 / 2 =20,7 г