У 120г води розчинили 5г солі.Визначити масову частку солі в цьому розчині?


Ответы на вопрос

Отвечает Невечеря Саша.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ля) = 120 г

m(в-ва) =5 г

Найти

W(в-ва)

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 5 г / 120 г  *100% =4,2%