Написати рівняння реакції за допомогою яких можна здійснити перетворення 1) Al2O3 - Al - Al2O3 -

NaAlO2 - AlCl32) Ca - CaO - Ca(OH)2 - CaSO43) Mg - MgO - Mg(OH)2 - MgSO4​

Ответы на вопрос

Отвечает Касумова Диана.

Ответ:

Объяснение:

1) Al2O3 + 3Mg = 3MgO + 2Al

4Al + 3O2 = 2Al2O3

Al2O3 + 2NaOH = 2NaAlO2 + H2O

NaAlO2 + 4HCl = NaCl + AlCl3 + 2H2O

2) 2Ca + O2 = 2CaO

CaO + H2O = Ca(OH)2

Ca(OH)2 + H2SO4 = CaSO4 + 2H2O

3) 2Mg + O2 = 2MgO

MgO + H2O = Mg(OH)2

Mg(OH)2 + H2SO4 = MgSO4 + 2H2O