Обчисліть кількість речовин купрум(2) оксиду, що відповідає її масі 320г


Ответы на вопрос

Отвечает Целикова Аня.

Ответ:

Объяснение:

n(CuO)=m(CuO):M(CuO)=320/80=4моль

CuO  Молярная масса: 80 г/моль