Який об’єм гідрогену виділиться при взаємодії 0,5 кг Алюмінію, що містить 3% домішків, з сульфатною

кислотою, якщо вихід продукту становить 87%?​

Ответы на вопрос

Отвечает Копанишин Діма.

Ответ:

Объяснение:

1. Находим массу чистого, без примесей, алюминия:

m(прим)= m(Al)•wприм= 500•0.03=15г

m(Al)= 500-15=485г

2Al + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 +3H2↑

485г. хл

27•2 г/моль. 3•22.4л/моль

х= (485•3•22.4):54=603.55л

Vпрак= h •Vтеор=0.87•603.55=500.95л