Визначте масу солі яка утворюється при взаємодії розчину Н2SO4 масою 32 г (Wp.p=20%) з Fe(OH)3


Ответы на вопрос

Отвечает Ляхман Богдан.

Ответ:

Fe2(SO4)3 сульфат железа(lll)

масса соли 8.7г

Объяснение:

m(Fe2(SO4)3)=mp-pa•w= 32•0.2=6.4г

3H2SO4 + 2Fe(OH)3 = Fe2(SO4)3 + 6H2O

6.4г хг

3•98г/моль 400г/моль

х=(6.4•400):294=8.7г