Срочно плиз Знайти масову частку води та безводної солі у кристалогідраті Na2CO3*10H2O


Ответы на вопрос

Отвечает Кротова Алина.
Маса соли= 63% Mr(Na2CO3•10H20)=23*2+12+16*3+10*18=10 6+180=286
понятно?