для підживлення капусти використали розчин KCl з масовою часткою розчиненої речовини 3%. обчисліть

масу розчину яку можна виготовити з KCl масою 150г

Ответы на вопрос

Отвечает Половко Мария.

Ответ:

M=M*n

m=10*74.5=745

Объяснение:

Вот