Для приготування 500 г розчину з масовою часткою солі 5% потрібно взяти:


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметшин Камиль.

Відповідь:

Для приготування 500 г розчину з масовою часткою солі 5% потрібно взяти:

m(солі)=500*5/100=25г

m(H2O)=500-25=475г

Пояснення: