Визначити формулу органічної речовини якщо відомі масові частки елементів що викладають цю молекулу

W(CI)=92,21% все інше Карбон. А відносна густина пари цієї речовини за вуглекисним газом (СО2)=3,5? СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Виталий.

Ответ:

CCl4

Объяснение:

M(CxCly)=D co2(CxCly)*M(CO2)=3.5*44=154 г/моль

w(Cl)/100=Ar(Cl)*y/M(CxCly)

y=92.21*154/100*35.5=4

w(C)=100-w(Cl)=7.79 %

w(C)/100=Ar(C)*x/M(CxCly)

x=7.79*154/100*12=1

CCl4